Vstupné a objednávky programů

BĚŽNÉ VSTUPNÉ

Ceny vstupenek se u každé akce liší. Můžete si je pořídit buď na místě, nebo v detailu konkrétních událostí zde na webu. Navštivte sekci Výstavy a akce nebo Vzdělávací programy pro výběr události a zakoupení vstupenky.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ

10DENNÍ VSTUPENKA DO VŠECH SBÍRKOVÝCH EXPOZIC NGP
Koupit na pokladně za 500 Kč
DNY VOLNÉHO VSTUPU A OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM STÁTNÍCH SVÁTKŮ
Zobrazit dny
ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ PŘI SPLNĚNÍ PODMÍNEK
Zobrazit podmínky
VSTUP DO VŠECH SBÍRKOVÝCH EXPOZIC DO 26 LET
ZDARMA
VOLNÝ VSTUP PRO ČLENY KLUBU PŘÁTEL NGP + DALŠÍ VÝHODY
Více o Klubu přátel NGP

NAVŠTIVTE NGP S RODINOU A DĚTMI

Výstavy a sbírkové expozice je možné navštívit i s dětmi. Vstupenky pro celou rodinu je možné koupit v detailu dané akce nebo osobně na místě. Navštivte Výstavy a akce pro seznam událostí, ze kterých si můžete vybrat.
Máme však i celou škálu vzdělávacích programů, heren, víkendových dílen a ateliérů kroužků ať už pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií, nebo pro děti samotné. Navštivte sekci Vzdělávací programy pro rodiny a děti pro více informací.

NAVŠTIVTE NGP SE ŠKOLNÍ TŘÍDOU

Pro studenty základních, středních, vyšších odborných a vysokých škol pořádáme celou řadu vzdělávacích kurzů. Jejich seznam naleznete v sekci Vzdělávací programy pro školní skupiny. Tyto akce organizujeme v individuálních termínech po domluvě s objednavatelem a je třeba je objednat v detailu události. Ceny se řídí Ceníkem edukačních programů pro školy.
Vzdělávacích programů pro pedagogy nabízíme také mnoho, ty naleznete zde.

MÁTE JAKÉKOLI SPECIFICKÉ POTŘEBY?

Nabízíme prohlídky a výtvarné dílny pro školní či zájmové skupiny se specifickými potřebami. K dispozici vám budou školení lektoři a programy přizpůsobené na míru vaší skupině!

V případě zájmu o vzdělávací programy pro školní skupiny a pedagogy nebo prohlídky se specifickými potřebami nás kontaktujte na:

vzdelavani@ngprague.cz
+420 224 301 003 (9:00⁠–⁠12.00 a 13:00⁠–⁠16:00)