PIO & Jérôme Noetinger

Datum konání: 26.11.2019 18:00 - 20:00
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Představení a koncerty

PIO & Jérôme Noetinger

Pražský improvizační orchestr (PIO) ovládne Veletržní palác s ambiciózním projektem – ve spolupráci s francouzským průkopníkem živé elektroniky Jérômem Noetingerem na dvě hodiny promění Malou dvoranu pomocí hudebních nástrojů, mikrofonů, reproduktorů a čtyř kotoučových magnetofonů Revox, které Noetinger mistrně ovládá jako zdroj zvuku, v živou instalaci koncertního vystoupení, při němž se diváci mohou volně pohybovat po prostoru. 

Jérôme Noetinger je skladatel a improvizátor, který hraje na elektroakustické přístroje. Po dlouhá léta působil jako ředitel neziskové organizace Metamkine, která se věnuje distribuci improvizované a elektroakustické hudby. PIO sehrál od roku 2012 již téměř 40 koncertů v nejrůznějších prostředích a složení, včetně spoluprací s mnoha významnými zahraničními hosty z řad hudebníků, tanečníků, vizuálních umělců a světelných designérů. 

Cena: 150 Kč/ 100 Kč pro studenty, seniory a členy Klubu přátel NGP / Doba trvání: cca 120 min. / Místo konání: Malá dvorana / Rezervace na GoOut.cz

Související výstavy

Milan Grygar: 2019

Datum konání: 20.9.2019 - 5.1.2020
Veletržní palác
Budovy Expozice Výstavy Sbírky online Klub přátel E-shop