LETNÍ ATELIÉR: ZÓNA PRŮZKUMU (7–9 let) /obsazeno/

Datum konání: 19.8. - 23.8.2019
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Pro děti

Krok centimetr dřívko provázek délka paže dlaň kamínek. Kolikrát se vejdou na mé tělo, odkud kam jsem já? ODKUD KAM VLASTNĚ? Dnes jsem to já a zítra budu ty. Nebo ne, třeba ten kráčející muž, co jsme ho zakreslovali... nebo modelovali? Jako Giacometti.
Vydáš se s námi na průzkum? Prostředím ke zkoumání nám bude výstava Alberta Giacomettiho ve Veletržním paláci, expozice moderního a současného umění a park Stromovka.

Mgr. Anna Kotrbová Rejchrtová: V Národní galerii v Praze provází mateřské školy, školní skupiny a rodiny s dětmi. Nebojí se využít prvků dramatické výchovy a mnohaleté zkušenosti z letních ateliérů. Má ráda budovu Veletržního paláce, zejména sbírku umění přelomu 19. a 20. století.

Mgr. et MgA. Martina Pešková: Vystudovala Výtvarnou výchovu pro Základní umělecké školy a Střední umělecké školy na Univerzitě Palackého v Olomouci a obor Kresba a grafika I. škola Jiřího Lindovského na Akademii Výtvarných Umění v Praze. Od roku 2005 se aktivně zabývá výtvarnou pedagogikou a lektorováním, zaměřuje se především na klasické výtvarné techniky. Účastnila se studijních a pracovních stáží v letech 2001 na Vysoké Uměleckoprůmyslové škole TAIK v Helsinkách a v roce 2008 v Národní galerii v Reykjavíku. Věnuje se vlastní výtvarné tvorbě.

Cena: 2900 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Místo konání: Veletržní palác

Kontakt: letniateliery@ngprague.cz

Rezervace - 10 / 11
Národní galerie Praha se zavazuje využít kontaktní údaje pouze pro účely této akce.

Související výstavy

ALBERTO GIACOMETTI

Datum konání: 18.7.2019 - 1.12.2019
Veletržní palác

Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Budovy Expozice Výstavy Sbírky online Klub přátel E-shop