LETNÍ ATELIÉR: GALERIE JAKO JEVIŠTĚ (14+ let)

Datum konání: 26.8. - 30.8.2019
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Dílny

Láká tě divadelní improvizace? Tělo jako výtvarný prostředek? Chceš si zkusit být dramaturgem své performance, hledat metafory, vyzkoušet si fyzické básnictví? Workshop pro všechny, kteří touží hledat a vytvářet nové příběhy, odkrývat vrstvy, experimentovat se slovy, prolínat realitu s fantazií, divadelní s výtvarným, staré s novým, tělo s prostorem, hlas s obrazem. Inspirací nám budou díla české avantgardy, ale necháme se inspirovat i jinými expozicemi ve Veletržním paláci.

MgA. Jana Machalíková: Věnuje se improvizaci a experimentálnímu divadlu. Vystudovala KVD DAMU. Je členkou několika improvizačních skupin, klaunuje v týmu o.p.s. Zdravotní klaun, učí na Ped.fak.UK a KVD DAMU. Je nositelkou řady ocenění na festivalech poezie. Ve své lektorské práci uplatňuje metody dramatické výchovy.

Mgr. et MgA. Barbora Šupová: Absolventka autorského herectví na DAMU a divadelní vědy na FF UK. Působí jako performerka a dramaturgyně na pražské nezávislé divadelní scéně. Účinkuje zejména v projektech na hraně divadla: site specific, imerzivní a interaktivní inscenace. Ve Veletržním paláci připravuje zážitkové programy propojující divadlo a výtvarné umění.

Cena: 2900 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Místo konání: Veletržní palác

Kontakt: letniateliery@ngprague.cz

Rezervace
Program již není možné rezervovat

Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Budovy Expozice Výstavy Sbírky online Klub přátel E-shop