Letní ateliér: Galerie jako jeviště (14+ let)
Datum konání: 20.08.2018 10:00 - 24.08.2018 16:00
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Dílny

Láká tě divadelní improvizace? Tělo jako výtvarný prostředek? Chceš si zkusit být dramaturgem své performance, hledat metafory, vyzkoušet si fyzické básnictví? Koláž, proláž, muchláž a další techniky. Jiřího Koláře nejen na papíře! Workshop pro všechny, kteří touží hledat a vytvářet nové příběhy, odkrývat vrstvy, experimentovat se slovy, prolínat realitu s fantazií, divadelní s výtvarným, staré s novým, tělo s prostorem, hlas s obrazem.

MgA. Jana Machalíková: Věnuje se improvizaci a experimentálnímu divadlu. Vystudovala katedru výchovné dramatiky na DAMU. Je členkou několika improvizačních skupin, klaunuje v týmu o.p.s. Zdravotní klaun, učí na PedF UK a katedře výchovné dramatiky DAMU. Je nositelkou řady ocenění na festivalech poezie. Ve své lektorské práci uplatňuje metody dramatické výchovy.

Mgr. et MgA. Barbora Šupová: Absolventka autorskeho herectvi na DAMU a divadelní vědy na FF UK. Působí jako performerka a dramaturgyně na pražské nezávislé divadelní scéně. Účinkuje zejména v projektech na hraně divadla: site specific, imerzivni a interaktivni inscenace. Ve Veletržním paláci připravuje zážitkové programy propojující divadlo a výtvarné umění.

Cena: 2300 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Rezervace
Program již není možné rezervovat
Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Programy

Program následujících 7 dní

Generální partner

Komerční banka

Partneři

Kooperativa ŠKODA Auto The Pudil Family Foundation

Za podpory

Hlavní město Praha Ministerstvo kultury České republiky Společné století Evropský rok kulturního dědictví

Generální mediální partner

Česká televize

Děkujeme dalším partnerům…