Letní ateliér: Galerie jako jeviště (14+ let)

Datum konání: 20.8.2018 10:00 - 24.8.2018 16:00
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Dílny

Láká tě divadelní improvizace? Tělo jako výtvarný prostředek? Chceš si zkusit být dramaturgem své performance, hledat metafory, vyzkoušet si fyzické básnictví? Koláž, proláž, muchláž a další techniky. Jiřího Koláře nejen na papíře! Workshop pro všechny, kteří touží hledat a vytvářet nové příběhy, odkrývat vrstvy, experimentovat se slovy, prolínat realitu s fantazií, divadelní s výtvarným, staré s novým, tělo s prostorem, hlas s obrazem.

MgA. Jana Machalíková: Věnuje se improvizaci a experimentálnímu divadlu. Vystudovala katedru výchovné dramatiky na DAMU. Je členkou několika improvizačních skupin, klaunuje v týmu o.p.s. Zdravotní klaun, učí na PedF UK a katedře výchovné dramatiky DAMU. Je nositelkou řady ocenění na festivalech poezie. Ve své lektorské práci uplatňuje metody dramatické výchovy.

Mgr. et MgA. Barbora Šupová: Absolventka autorskeho herectvi na DAMU a divadelní vědy na FF UK. Působí jako performerka a dramaturgyně na pražské nezávislé divadelní scéně. Účinkuje zejména v projektech na hraně divadla: site specific, imerzivni a interaktivni inscenace. Ve Veletržním paláci připravuje zážitkové programy propojující divadlo a výtvarné umění.

Cena: 2300 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Rezervace
Program již není možné rezervovat

Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Budovy Expozice Výstavy Sbírky online Klub přátel E-shop