New Aliens Exposure
Datum konání: 24.03.2018 17:00 - 24.03.2018 18:00
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Speciál

Oficiální představení agentury a komunity New Aliens.

Performance New Aliens bude zaměřená na komunitu lidí, jako na redefinovanou strategii v současném umění. Protože agentura v sobě spojuje obě polohy, jak sdružení lidí a umělecké projekty, tak komerční modelingový projekt. Není novinkou, že korporátní estetika, branding a kolaborace umělec x módní značka je v současném umění poměrně dost zastoupena. 

Všechny kategorie se ocitly ve slepé uličce, věci se redefinují, stejně tak New Aliens redefinuje jak profesi modela v módním průmyslu, tak redefinuje přístup k vytváření performance. Znovuobjevuje sílu a potřebu práce s pathosem a realitou. Na nejjednodušších formách a lidských principech New Aliens staví celkovou vizuální identitu díla a vytváří tak silné zážitky mezi diváky a performery/ nonmodely.

Současně naše komunita lidí může být vnímána jako lidské tělo, které je tvořeno ohromným počtem buněk. Každá buňka - nonmodel/instrument - má svůj specifický kód, svůj neobyčejný vztah k realitě a vlastními pohyby, mimikou, chováním, vyjadřuje svoji nonkomformitu vůči systému a zároveň i sympatie, jelikož New Aliens musí být součásí systému, aby komunikovali.

www.newaliensagency.com

Veletržní palác, KORZO / Vstup zdarma

Programy

Program následujících 7 dní

Generální partner

Komerční banka

Partneři

Kooperativa ŠKODA Auto The Pudil Family Foundation

Za podpory

Hlavní město Praha Ministerstvo kultury České republiky Společné století Evropský rok kulturního dědictví

Generální mediální partner

Česká televize

Děkujeme dalším partnerům…