Letní ateliér: Tajemství za rohem (7–9 let)
Datum konání: 09.07.2018 10:00 - 13.07.2018 16:00
Místo konání: Klášter sv. Anežky České
Typ akce: Pro děti

PRO DĚTI 7–9 let

Kde je srdce kláštera a kde srdce obrazu? Co je zjevné a co je skryté? Zdejší andělé nám odhalí tajemná zákoutí, ukážou nám cestu k příběhům obrazů a soch. Pojďte je společně oživit a objevit svět tvarů a barev. Budeme naslouchat a snít. Čeká nás odlévání ze sádry a tvorba frotáží. Budeme experimentovat s materiály, fotografovat a pustíme se i do koláží.

MgA. Tereza Kohoutová: Absolventka AVU Praha, obor malba, na PedF UK v Praze studium výtvarné výchovy pro základní umělecké školy a odborné výtvarné školy, výtvarnice, volná tvorba, externí lektorka NG v Praze, výtvarný pedagog dětí i dospělých, malba keramiky.

Mgr. Radka Kratochvílová: Vystudovala Střední uměleckou školu Václava Hollara, Střední odbornou školu obchodní, obor propagace, také obor výtvarné výchovy na PedF UK v Praze. Průběžně vede soukromé výtvarné dílny pro děti a zároveň se věnuje malbě keramiky, příležitostně propagační grafice, externí lektorka NG v Praze.

Vanda Melicharová: Studentka oboru Žurnalistika na FSV UK. Vyučuje německý jazyk na FZŠ prof. O. Chlupa a v pražských jazykových školách, působí také jako průvodkyně turistů po Praze a okolí a jako externí lektorka v Anežském klášteře. Zde lektoruje především školní programy, ale účastní se i příprav a realizací dílen pro děti a mládež. Ráda v rámci těchto pořadů propojuje prvky literárně-dramatické výchovy s výklady a výtvarnými činnostmi.

Cena: 2300 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Rezervace
Program již není možné rezervovat
Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Programy

Program následujících 7 dní

Generální partner

Komerční banka

Partneři

Kooperativa ŠKODA Auto The Pudil Family Foundation

Za podpory

Hlavní město Praha Ministerstvo kultury České republiky Společné století Evropský rok kulturního dědictví

Generální mediální partner

Česká televize

Děkujeme dalším partnerům…