Letní ateliér: Storytelling – vyprávění příběhů (13+ let )

Datum konání: 9.7.2018 10:00 - 13.7.2018 16:00
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Dílny

PRO 13+ LET

Pojďme si vyprávět vymyšlené historky, staré báje, ale i sdílet skutečné příběhy, které se staly třeba zrovna před chvílí. Na intenzivním letním ateliéru prozkoumáme rozmanité možnosti předávání příběhů - budeme si povídat, poslouchat, budeme ilustrovat nebo malovat úplně volně a čekat, že děj v obrazu vznikne sám. Hostem letošní dílny bude violoncellistka Evelyn Aguirre-Arraya, absolventka pražské HAMU, původem z Chile. Dokážete si představit, co se stane, když se hudba změní v příběh?

Mgr. Klára Domlátilová: Od roku 2008 se zabývá tvorbou a lektorováním vzdělávacích programů a výtvarných dílen v institucích, jako jsou NG v Praze, Galerie Rudolfinum, DOX ad. Vystudovala architekturu a poté dějiny a teorii umění, kromě toho se už dvanáct let zabývá současným tancem a improvizací. Tyto obory ráda propojuje i ve svých programech a v dílnách.

MgA. Kateřina Sechovcová: Vystudovala v ateliéru ilustrace a grafiky na UMPRUM. Ve své práci klade důraz především na dětskou ilustraci. Spolupracuje například s nakladatelstvím Argo. V současné době se také věnuje lektorování výtvarných programů pro děti v kulturně-vzdělávacím centru v klášteře v Teplé. Už několik let vede letní dílny pro NG v Praze.

Cena: 2300 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Rezervace
Program již není možné rezervovat

Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Budovy Expozice Výstavy Sbírky online Klub přátel E-shop