Letní ateliér: Storytelling – vyprávění příběhů (13+ let )
Datum konání: 09.07.2018 10:00 - 13.07.2018 16:00
Místo konání: Veletržní palác
Typ akce: Dílny

PRO 13+ LET

Pojďme si vyprávět vymyšlené historky, staré báje, ale i sdílet skutečné příběhy, které se staly třeba zrovna před chvílí. Na intenzivním letním ateliéru prozkoumáme rozmanité možnosti předávání příběhů - budeme si povídat, poslouchat, budeme ilustrovat nebo malovat úplně volně a čekat, že děj v obrazu vznikne sám. Hostem letošní dílny bude violoncellistka Evelyn Aguirre-Arraya, absolventka pražské HAMU, původem z Chile. Dokážete si představit, co se stane, když se hudba změní v příběh?

Mgr. Klára Domlátilová: Od roku 2008 se zabývá tvorbou a lektorováním vzdělávacích programů a výtvarných dílen v institucích, jako jsou NG v Praze, Galerie Rudolfinum, DOX ad. Vystudovala architekturu a poté dějiny a teorii umění, kromě toho se už dvanáct let zabývá současným tancem a improvizací. Tyto obory ráda propojuje i ve svých programech a v dílnách.

MgA. Kateřina Sechovcová: Vystudovala v ateliéru ilustrace a grafiky na UMPRUM. Ve své práci klade důraz především na dětskou ilustraci. Spolupracuje například s nakladatelstvím Argo. V současné době se také věnuje lektorování výtvarných programů pro děti v kulturně-vzdělávacím centru v klášteře v Teplé. Už několik let vede letní dílny pro NG v Praze.

Cena: 2300 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Rezervace
Program již není možné rezervovat
Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Programy

Program následujících 7 dní

Generální partner

Komerční banka

Partneři

Kooperativa ŠKODA Auto The Pudil Family Foundation

Za podpory

Hlavní město Praha Ministerstvo kultury České republiky Společné století Evropský rok kulturního dědictví

Generální mediální partner

Česká televize

Děkujeme dalším partnerům…