Letní krajinářský plenér
Datum konání: 16.08.2014 10:00
Místo konání: Šternberský palác
Typ akce: Výtvarné dílny

Letní krajinářský plenér

16.8. -  23.8. / termín A /  a   24.8. – 31.8.2014 / termín B /

Ferdinandov – Raspenava, penzion Hubert

Výuku povede pedagog AVU v Praze doc. Milan Perič,  a jeho asistenti -  absolventi AVU.

V týdenním kurzu získají účastníci základní informace o technologii malby, sami si sestaví rám, napnou plátno a našepsují. Naučí se krajinu kompozičně postavit, barevně rozvrhnout atd. Zkušenější mohou pracovat samostatně. Frekventanti budou každodenně vedeni a korigováni při malbě v terénu. Výuka bude doplněna speciálně zaměřenými programy. Součástí kurzu jsou večerní přednášky odborných lektorů NG, společný výlet/akce, na závěr vernisáž vytvořených prací, vyhlášení cen plenéru a tombola.

Ubytování: v penzionu Hubert , který se skládá ze dvou samostatných objektů a hezké zahrady. U penzionu je vlastní rybník. Penzion má restauraci, pingpongovou místnost / tam budou přednášky / pokoje jsou dvoulůžkové a vícelůžkové / čtyřlůžkové mají vždy alespoň dvě místnosti /, příslušenství .

Strava: polopenze.

Cena za kurz : dvoulůžkový pokoj 5200,- Kč, vícelůžkový pokoj 4 800,- Kč

V ceně kurzu : ubytování s polopenzí, pedagogické vedení, výtvarné akce, materiál na jeden obrazový formát 50cm x70cm, další výtvarné prostředky, přednášky,.

Podrobnější informace a přihlášky na e -mailu handlova@ngprague.cz, tel.číslo 220514598 – J.Handlová, LO -SSU, Šternberský palác, Hradčanské nám.15, Praha 1.

Podrobný program obdrží frekventanti měsíc před odjezdem!

Stálé expozice

Program následujících 7 dní

Pondělí
žádné programy
Úterý
žádné programy
Pátek
žádné programy
Sobota