Letní ateliér: Tajemství za rohem (7–9 let)
Datum konání: 09.07.2018 10:00 - 13.07.2018 16:00
Místo konání: Klášter sv. Anežky České
Typ akce: Pro děti

PRO DĚTI 7–9 let

Kde je srdce kláštera a kde srdce obrazu? Co je zjevné a co je skryté? Zdejší andělé nám odhalí tajemná zákoutí, ukážou nám cestu k příběhům obrazů a soch. Pojďte je společně oživit a objevit svět tvarů a barev. Budeme naslouchat a snít. Čeká nás odlévání ze sádry a tvorba frotáží. Budeme experimentovat s materiály, fotografovat a pustíme se i do koláží.

MgA. Tereza Kohoutová: Absolventka AVU Praha, obor malba, na PedF UK v Praze studium výtvarné výchovy pro základní umělecké školy a odborné výtvarné školy, výtvarnice, volná tvorba, externí lektorka NG v Praze, výtvarný pedagog dětí i dospělých, malba keramiky.

Mgr. Radka Kratochvílová: Vystudovala Střední uměleckou školu Václava Hollara, Střední odbornou školu obchodní, obor propagace, také obor výtvarné výchovy na PedF UK v Praze. Průběžně vede soukromé výtvarné dílny pro děti a zároveň se věnuje malbě keramiky, příležitostně propagační grafice, externí lektorka NG v Praze.

Eliška Pýchová: Absolventka PedF UP v Olomouci, studentka doktorandského studia se zaměřením na zprostředkování obsahů galerií a muzeí dětskému divákovi, externí lektorka NG v Praze, lektorka také v DOXu a Museu Kampa.

Cena: 2300 Kč / osoba (zahrnuje výtvarný materiál a obědy)
Rezervace
Program již není možné rezervovat
Kontaktní informace

Oddělení vzdělávání a programů pro veřejnost – Veletržní palác
+420 224 301 003
vzdelavani@ngprague.cz

Programy

Program následujících 7 dní