Novinky
Za jednu cenu do všech expozic

Od 4. července spouštíme nový systém vstupného do stálých expozic Národní galerie. Za 300 Kč můžete během jednoho týdne navštívit všech šest budov.

Více informací
Ozvěny Velkorysosti

Národní galerie v Praze připravila jako ozvěny k výstavě Velkorysost. Umění obdarovat uspořádané ke 220. výročí jejího založení, prezentaci několika významných děl moderního umění z renomovaných  soukromých sbírek, která jsou vystavena od června až do začátku roku 2017 v rámci stálé expozice ve Veletržním paláci.

Více informací
Národní galerie se dál zaměřuje na děti a studenty – volný vstup pokračuje

V dubnu loňského roku spustily Národní galerie v Praze a Komerční banka společný projekt volného vstupu pro děti, mládež do 18 let a studenty do 26 let. Neomezený přístup do stálých expozic pokračuje pro děti, mládež a studenty i ve školním roce 2016/17. 

Více informací
After Rembrandt a Tomáš Tichý ve Šternberském paláci

Rembrandtův obraz Učenec ve studovně doprovází projekt After Rembrandt, v němž se postupně představují díla osmi současných autorů vytvořená jako umělecké reflexe Rembrandtovy malby. Tentokrát se ve Šternberském paláci představuje Tomáš Tichý. 

Více informací
Podzimní obměna děl v expozici Umění Asie

Ve stálé expozici Umění Asie v paláci Kinských proběhla podzimní obměna malířských a grafických děl. V celé aktualitě se můžete seznámit s nejvýznamnějšími z nich.

Více informací
Marcantonio Raimondi v grafickém kabinetu ve Schwarzenberském paláci

Ve Schwarzenberském paláci se otevřel nový grafický kabinet Marcantonio Raimondi, slavný grafik „božského“ Raffaela, který potrvá do 4. prosince. 

Více informací
Na Den české státnosti do Národní galerie zadarmo!

Využijte volného dne a na státní svátek 28. září nás navštivte. Volný vstup bude platit do všech šesti stálých expozic po celý den.

Více informací
Zobrazena strana 1 z 1 celkem
Stále expozice

Program následujících 7 dní