Novinky
Sobotní otevřené ateliéry pro děti na výstavě Císař Karel IV. 1316–2016

Přijďte kteroukoliv sobotu od 14 do 18 hodin do ateliéru na balkóně ve Vadštejnské jízdárně, kde od června do září probíhají každou sobotu výtvarná odpoledne.

Více informací
Za jednu cenu do všech expozic

Od 4. července spouštíme nový systém vstupného do stálých expozic Národní galerie. Za 300 Kč můžete během jednoho týdne navštívit všech šest budov.

Více informací
Ozvěny Velkorysosti

Národní galerie v Praze připravila jako ozvěny k výstavě Velkorysost. Umění obdarovat uspořádané ke 220. výročí jejího založení, prezentaci několika významných děl moderního umění z renomovaných  soukromých sbírek, která jsou vystavena od června až do začátku roku 2017 v rámci stálé expozice ve Veletržním paláci.

Více informací
Novinky v programu letního kina na střeše Veletržního paláce

V programu letního kina Národní galerie v Praze došlo k několika změnám. Podívejte se na aktuální program a přijďte na nějakou z projekcí, které potrvají až do 8. září.

Více informací
Výstavu Císař Karel IV. 1316–2016 vidělo ve Valdštejnské jízdárně již 50 tisíc návštěvníků!

Vzácné středověké exponáty je možné ve Valdštejnské jízdárně zhlédnout už jen necelé dva měsíce. Po 25. září se výstava přesouvá do Norimberku.

Více informací
Zápisy do kurzů NG už běží!

Zajímá vás umění? Chcete toho vědět víc, než si pamatuje ze školní výtvarky? Přihlaste se na některý z našich letošních dlouhodobých kurzů, startují v září/říjnu! 

Více informací
Intervence Pod povrchem prázdnota končí!

Pod povrchem prázdnota: intervence v Umění Asie končí již 4. září! Představuje ve stálé expozici Umění Asie v paláci Kinských artefakty spojené s tradiční japonskou hudbou a hrou na flétnu šakuhači.

Více informací
Již 15. září začne výstava Henriho Rousseaua

Výstava Celník Rousseau: Malířův ztracený ráj se veřejnosti otevře už 15. září. Den předem se navíc od 19 hodin uskuteční slavnostní otevření v paláci Kinských! 

Více informací
Aj Wej-wejův Zvěrokruh za pár dní odjíždí

Možnost projít se na prostranství před Veletržním palácem kolem Aj Wej-wejova Zvěrokruhu potrvá už jen do středy.   

Více informací
Zobrazena strana 1 z 1 celkem
Stále expozice

Program následujících 7 dní